VÍTEJTE

Sme radi, že ste navštívili webové stránky www.iklett.vydavatelstvoklett.sk s elektronickými učebnicami vydavateľstva Klett. Elektronické učebnice umožňujú názornějšie, príťažlivejšie a pohodlnejšie vyučovanie a naviac poskytujú funkcie, ktoré tlačené knihy nemôžu ponúknuť.

POŽADAVKY NA PRÁCI S UČEBNICEMI

Preto, aby ste mohli využiť všetky funkcie elektronických učebníc, je vyžadovaný počítač alebo interaktívna tabuľa s aktívnym pripojením k internetu. Učebnice je možné premietať tiež cez projektor na plátno, ale v tomto prípade samozrejme nie je možné použiť aktívne ovládanie na premietacej ploche.

Platba za elektronické učebnice

Po prihlásení sa je možné pristúpiť k nákupu elektronických učebníc. V sekcii katalóg učebníc vyberte titul, o ktorý máte záujem, kliknite priamo na obrázok obálky učebnice. V otvorenom okne zvoľte kúpiť knihu (učiteľskú alebo študentskú licenciu) a postúpte do nákupného košíka. Ďalej sa riaďte inštrukciami na obrazovke.

Licence

Elektronické učebnice sú prístupné len po zaplatení príslušnej licencie. Jedna licencia je platná 12, 14 alebo 24 mesiacov (vzhľadom k vybranej učebnici) a vzťahuje sa na jednu IP adresu. Počet súbežne pripojených žiakov či učiteľov v jednej triede v jednom momente nie je nijako obmedzený, pokiaľ máte počítače napojené na spoločný server. Platí se formou predplatného na jeden, dva alebo tri roky podľa Vášho uváženia.

Registrace a přihlášení

Pre registráciu kliknite na tlačítko registrácia, vyplňte formulár pre fyzickú alebo právnickú osobu a odešlite ho. Na Vašu e-mailovú adresu bude automaticky odoslaný potvrdzovací e-mail s Vašimi prihlasovacími údajmi. 

Pokiaľ budete mať akékoľvek otázky alebo pokiaľ chcete, aby Vás registračným procesom sprevádzal pracovník vydavateľstva Klett, obráťte sa na Luciu Lichú. Kontaktujte ju každý pracovný deň medzi 8 a 16h na telefóne +421 904 008 552 alebo e-mailom: lucia.licha@klett.cz

Napíšte nám 4 + 4 = Odoslať
Vydavatelstvoklett.sk
Adresa: Průmyslová 1472/11
102 00 Praha 10 – Hostivař
Telefon: +421 904 008 552
Fax: +420 233 084 115